W naszym przedszkolu wprowadzono Standardy Ochrony Małoletnich, które opracowano w celu zapewnienia bezpieczeństwa dzieciom oraz eliminowania potencjalnych zagrożeń.

Dokument znajduje się na stronie internetowej placówki w zakładce Informacje dla rodziców/Standardy ochrony małoletnich , jest  także dostępny dla wszystkich zainteresowanych w holu placówki. Wersję graficzną dla dzieci umieszczono w widocznym miejscu w każdej sali.

Osoby z personelu przedszkola zostały zapoznane w zakresie ochrony małoletnich przed krzywdzeniem, w tym rozpoznawania oznak nadużyć, jak również podjęcia odpowiednich działań w przypadku wystąpienia zagrożeń.

som.png