Za to, że zawsze jesteś przy mym boku,
Za to, że wskazujesz drogę mi w mroku,
Za to, że dni moje tęczą malujesz
dziś Mamo z całego serca Ci dziękuję!

Miesiąc maj obfitował w różne wydarzenia w naszej grupie. Pantery wzięły udział w Przeglądzie Teatrzyków Przedszkolnych. Dzieci wystąpiły na deskach teatru ze spektaklem "W książkowej krainie", a także w Festiwalu Piosenki Przedszkolnej gdzie reprezentantki grupy Alicja Kulczycka, Mila Oleśkiewicz zaśpiewały piosenkę "Zaczarowana dorożka" a Lena Siergiej i Milena Białoskórska wystąpiły z piosenką "Kot w butach". Dziewczynki zakwalifikowały się do Gali Finałowej.

Pantery wybrały się także na wycieczkę do Explora Park w Wałbrzychu.

Dzisiaj poznaliśmy zjawisko tęczy. Bawiliśmy się kolorami i eksperymentowaliśmy mieszając barwy.

Szanowni rodzice

1. Na zebraniu, które odbyło się w piątek ustalono kilka spraw związanych z zakończeniem przedszkola i pożegnaniem dzieci, które odchodzą.

2. Zakończenie odbędzie się dnia  14.06. 2022 o godzinie 15.30 w naszej sali.

3. Rodzice wybrali wzór tablo (składane w formie dyplomu, bedzie to format A4, do wglądu u nauczycielek) - koszt takiego tablo to 44 zł, zdjęcia do tablo będą robione w tę środę - 18.05 prosimy aby wszystkie dzieci były obecne w tym dniu.

4. Dodatkowo ustalono składkę 25 zł na poczęstunek (słodycze, owoce) i nagrodę na zakończenie - ilustrowany słownik ortograficzny.

5. Pieniądze na tablo i składkę prosimy wpłacać od przyszłego tygodnia.

Dnia 21.03.2022 uroczyście obchodziliśmy  Pierwszy Dzień Wiosny. Pani Zima nie tak łatwo chciała się pożegnać. Zanim Wiosna przybyła musieliśmy rozwiązać kilka zadań i pozbierać kwiaty, które roztargniona pogubiła w naszym ogrodzie. Na szczęście wszystko się udało! Z radością przywitaliśmy Wiosnę. Hip hip hurra! :)